Motivatie:
Ik ben een grote dierenliefhebber en breng graag tijd door met honden. Buiten zijn en actief bezig zijn met dieren geeft me veel energie. Daarom lijkt het me geweldig om als hondenoppas of hondenuitlater aan de slag te gaan. Ik weet hoe belangrijk het is dat een hond niet alleen beweging krijgt, maar ook aandacht en zorg.
Ervaring:
Ik heb al vijf jaar ervaring met het dagelijks uitlaten en verzorgen van mijn eigen hond. Daarnaast heb ik ervaring met het uitlaten van twee grotere honden tegelijk, waardoor ik goed weet hoe ik met verschillende rassen en persoonlijkheden moet omgaan. Ik ben verantwoordelijk, geduldig en zorg ervoor dat elke wandeling veilig en leuk verloopt.
Ik sta open voor zowel individuele wandelingen als groepsuitlaten en pas me aan de behoeften van de hond(en) aan. Ik zou graag de kans krijgen om meer honden te helpen en een betrouwbare oppas of uitlater te zijn.
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ochtend |
|
|
|
|
|
|
|
Middag |
|
|
|
|
|
|
|
Namiddag |
|
|
|
|
|
|
|
Avond |
|
|
|
|
|
|
|
Woonplaats | Hoofddorp |
Postcode | 2134CL |
Leeftijd | 23 |
Geslacht | Man |
Lid sinds | februari 2025 |
Laatste keer ingelogd | 3 uur geleden |
Huisbezoek | |
---|---|
1 Huisbezoek per dag: | €5 |
2 Huisbezoeken per dag: | €7 |
3 Huisbezoeken per dag: | €10 |
Dagoppas bij jou thuis | |
---|---|
Ik kom overdag bij jou in huis: | €20 |
1 extra huisdier: | €5 |
Dag en nacht oppas bij jou thuis | |
---|---|
Ik logeer bij jou in huis: | €30 |
1 extra huisdier: | €5 |
Dagopvang bij mij thuis | |
---|---|
Dagopvang bij oppas: | €15 |
1 extra huisdier: | €5 |
Dag en nacht opvang bij mij thuis | |
---|---|
Huisdier logeert bij oppas: | €20 |
1 extra huisdier: | €5 |
Hondenuitlaatservice | |
---|---|
Wandelen met de hond: | €10 |
Extra hond: | €5 |