Hondenoppas Laura uit Deventer
Opgegroeid met verschillende soorten (grote, actieve) honden. Ik wandel regelmatig een rondje door het Rijsterborgherpark, langs de IJssel of ergens in de natuur waar ik met de auto heen ga. Alleen wandelen is fijn, maar ook een hond blij maken met een lekkere wandeling is natuurlijk extra fijn! Ik kan door onregelmatig werk helaas geen vaste dagen toezeggen, een paar dagen van tevoren plannen is wel mogelijk, maar mijn voorkeur gaat uit naar impulsief (op dag van tevoren of dag zelf afstemmen - gratis wandelingen).
Belangrijk vind ik wel dat de hond bij mij in de nabije omgeving woont, Omgeving tussen/rondom de Boxbergerweg en het Rijsterborgherpark in Deventer.
Momenteel ben ik wel wat minder sociaal naar de baasjes toe, niet onaardig of onvriendelijk, maar even weinig behoefte aan sociale kletspraatjes.