Huisdierenoppas Christine uit Assen
Met 7 jaar werkervaring bij een dierenpension heb ik dagelijks gezorgd voor honden en katten van allerlei rassen, leeftijden en karakters. Hierdoor weet ik precies hoe ik moet omgaan met verlegen dieren, energieke pups, senioren en zelfs dieren die speciale zorg of medicatie nodig hebben.
Daarnaast heb ik de opleiding tot paraveterinair dierenartsassistent succesvol afgerond. Hierdoor heb ik niet alleen veel kennis van dierverzorging, maar kan ik ook medische signalen herkennen en weet ik hoe ik moet handelen in geval van nood of bij het toedienen van medicatie.
Mijn liefde voor dieren is er altijd al geweest: ik ben mijn hele leven al omringd door huisdieren. Dit zorgt ervoor dat ik dieren goed aanvoel en weet wat ze nodig hebben om zich veilig en op hun gemak te voelen.
Mijn beschikbaarheid is afhankelijk van mijn studie, maar ik ben flexibel en bespreek graag wat er mogelijk is.
Ik pas met plezier op alle soorten honden en katten, ongeacht hun karakter of temperament. Mijn doel is altijd om jouw huisdier de beste zorg, aandacht en een liefdevolle omgeving te bieden.
Kortom: jouw huisdier krijgt bij mij de beste zorg, veel aandacht en liefde – met kennis en ervaring.